Nowy model opryskiwacz spalinowego Solo Master 452

W tym sezonie przygotowaliśmy dla Państwa nowy opryskiwacz spalinowy Solo Master 452 w specjalnej cenie detalicznej: 1899,- PLN

Model ten zawiera wszystkie cechy opryskiwaczy Solo czyli jakość, niezawodność oraz niską wagę.

Dzięki mocnemu silnikowi o pojemności 66,5 cm3 opryskiwacz spalinowy Solo tworzy delikatną mgiełkę, nakładając chemikalia na duże obszary bardziej efektywnie niż opryskiwanie ręczne.

Opryskiwacz  Solo 452 ma zdolność opryskiwania 12 litrów, a także jest lekki 9,6 kg. Te cechy sprawiają, że jest to przyjazny dla środowiska wybór ekonomicznej ochrony wszystkich upraw i nasadzeń w dowolnym miejscu na świecie. Solo Master 452 jest również wyjątkowo wytrzymały i łatwy w obsłudze.

Zaawansowana technologia inżynierska Solo zapewnia niskie zużycie paliwa, zmniejszoną emisję spalin i wysoką wydajność w ciągłym użytkowaniu, nawet w bardzo wysokich temperaturach.

Oprócz ochrony roślin Solo 452 może być stosowany do dezynfekcji, kontroli pasożytów w stadach zwierząt, w stajniach, obszarach magazynowych, statkach i kontenerach.

Gama akcesoriów sprawia, że ​​452 jest jeszcze bardziej wszechstronny: jeśli potrzebujesz zwiększyć zasięg opryskiwaczy Solo (na przykład podczas natryskiwania w górę), po prostu wyposaż go w dodatkową pompę ciecz. Umożliwia to stosowanie dłuższych rur opryskowych, przy jednoczesnym utrzymaniu stałego poziomu  i objętości oprysku.

Odpowiednia dysza do każdej uprawy:
Na wyposażeniu Solo 452 obejmuje dyszę dalekiego zasięgu, a także szeroką kratkę zraszającą i dyszę z wymiennymi deflektorami. Dysza dalekiego zasięgu kieruje rozpylany środek na odległość do 11,5 metra. Szerokość oprysku rośnie wraz z szeroką kratką oprysku. Dysza z jednostronnym deflektorem ułatwia spryskiwanie rzędów upraw, a także umożliwia sięganie pod liście. Dwustronny deflektor umożliwia obróbkę dwóch rzędów jednocześnie.